Luc Runderkamp & Kees van Zantwijk – ‘Luc zingt Jules & Wim’
Datum/Tijd
vr 30 januari 2026 | 14.00 - 15.00
Locatie: Goede Rede
carillon, chansons, MIDDAGconcert
Zanger Luc Runderkamp en pianist Kees van Zantwijk brengen een eerbetoon aan twee grootheden van het Nederlandse luisterlied: Jules de Corte en Wim Sonneveld. Een warm en herkenbaar middagconcert met geliefde klassiekers én vergeten pareltjes.
MIDDAGCONCERT. De serie middagconcerten bestaat uit kleine concerten van een uur. De prijs is inclusief consumpties. Een compleet middagje uit!
Volwassenen: € 16,- Tot 18 jaar: € 5,- (incl. consumpties)
Toelichting op het programma
De liedjes van Jules de Corte blijven ontroeren en verrassen met hun scherpe taal en tijdloze zeggingskracht. Vanmiddag eert Luc Runderkamp deze meester van het luisterlied en verbindt hem met tijdgenoot Wim Sonneveld, beiden onlosmakelijk verbonden met ons collectieve geheugen. Samen met pianist Kees van Zantwijk brengt hij een persoonlijk en liefdevol eerbetoon aan het Nederlandse chanson.
Programma
- volgt
Luc Runderkamp
Luc Runderkamp is een verhalend zanger met een passie voor het Nederlandse luisterlied en vertaalde chansons. Zijn repertoire reikt van Wim Sonneveld en Jules de Corte tot Harry Bannink en Boudewijn de Groot. In 2024 verscheen zijn debuutalbum ‘Luc zingt voor haar’.
Luc vond via het Ouderen Songfestival zijn weg naar het podium. Met zijn optredens in theaters en verzorgingshuizen raakt hij publiek van alle leeftijden met liedjes vol herkenning, emotie en humor.
Kees van Zantwijk
Pianist Kees van Zantwijk is klassiek geschoold, maar thuis in vele genres. Als solist, arrangeur en begeleider tilt hij het Nederlandse lied naar een hoger niveau. Hij was ruim twintig jaar muzikaal leider van het Ouderen Songfestival en staat bekend om zijn warme spel en creatieve begeleiding.
