Muziekwandeling Nacht van de Nacht
Datum/Tijd
za 30 oktober 2021 | 19.30 - 21.00
Locatie: De Kemphaan
muziekwandeling
Een avondwandeling tijdens de Nacht van de Nacht door het bos bij stadslandgoed De Kemphaan o.l.v. een ervaren IVN-natuurgids. Met op verschillende plaatsen een miniconcertje klassiek. Spannend!
Toelichting op het programma
Alweer de derde muziekwandeling van dit seizoen, dit keer bij stadslandgoed De Kemphaan. Sinds september organiseren we in samenwerking met IVN (Instituut voor Natuureducatie), Stad & Natuur en Staatsbosbeheer muziekwandelingen in de Almeerse natuur.
Het ontdekken van de Almeerse natuur o.l.v. een ervaren IVN-natuurgids wordt gecombineerd met miniconcertjes klassiek door professionele musici.
De IVN-gids leidt de wandeling en vertelt over het gebied, planten en dieren, de historie. De wandeling duurt ongeveer 1,5 uur met op verschillende plaatsen een miniconcertje klassieke muziek van ca. 10 minuten. Wie er spelen? Dat is altijd een verrassing…
Nacht van de Nacht
Laat het donker donker en ontdek hoe mooi de nacht is tijdens de Nacht van de Nacht, een jaarlijks evenement georganiseerd door de Natuur en Milieufederaties. Tijdens de Nacht van de Nacht worden er door het hele land evenementen georganiseerd in het donker. Met deze nacht wordt er aandacht gevraagd voor lichtvervuiling en energiebesparing op verlichting.
Praktische informatie
De wandeling vindt plaats met maximaal 15 personen. Bij meer aanmeldingen maken we 2 groepen; de 2e groep start dan een half uurtje later. Start- en eindpunt is bij de parkeerplaats aan de Kemphaanlaan, Almere. Om precies te zijn: het ‘Familie- en pannenkoekenrestaurant de Kemphaan’.
Uiteraard moet het weer meewerken. Dit is een voorbehoud. Als het weer tegenzit en de muziekwandeling niet doorgaat, wordt u dezelfde dag geïnformeerd.

Kaarten bestellen is niet meer mogelijk. Bel desgewenst 06 80140467 voor informatie.